Google search

 
 

Професор кафедри управління охороною здоров’я та публічного адміністрування НУОЗ України імені П. Л. Шупика – Ніна Діденко 17 травня 2022 виступила з доповіддю в публічному діалозі «Депортації, масові репресії, штучний голод: інструменти політики тоталітарних режимів ХХ та ХХІ століть» до 78 роковин геноциду кримськотатарського народу.

Організаторами діалогу виступили Міністерство культури та інформаційної політики України, Національний музей Голодомору-геноциду, Інститут дослідження Голодомору, Представництво Президента України в АР Крим, ГО «Кримськотатарський ресурсний центр», ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, Хмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, Центральний державний архів громадських об’єднань України, Українське Бюро захисту прав людини, Дослідницький центр соціальної політики.

Постійний представник Президента України в АР Крим Таміла Ташева подякувала за публічний діалог у ході круглого столу організаторам та учасникам та зазначила, що його результатами будуть рекомендації для державних органів, для громадянського суспільства.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 75% - 2 Голосів
Корисність матеріалу: 75% - 2 Голосів
Доступність матеріалу: 68% - 2 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також