Google search

 
 

Сьогодні на світовому конгресі з ендокринної гінекології (The 20 World Congress on Gynecological Endocrinology, Firenze, Italy) відбулась значна для української наукової медичної спільноти подія.

Вже вдруге наші науковці мали честь провести українську наукову секцію у рамках світового конгресу. Цьогоріч секція називалась «Endocrinology and metabolism of gynecological disorders» і присвячувалась питанням жіночого репродуктивного здоров‘я і профілактиці онкоризиків на тлі метаболічних порушень.

Модераторами секції були президент ВГО «Асоціація гінекологів-ендокринологів України» чл.-кор. НАМН України Тетяна Татарчук та відповідальний секретар асоціації завідувач кафедри акушерства, гінекології та перинатологіі НУОЗ України імені П.Л. Шупика проф Наталія Педаченко.

Секція викликала резонанс, адже до українських вчених через війну у нашій країні прикута увага усього світу. Внаслідок зрозумілих логістичних труднощів, частина доповідей проходила у режимі онлайн підключення, та українська делегація цьогоріч була представлена і в офлайн-відвідуванні.

Кожний виступ наших спікерів супроводжувався запитаннями із залу, у тому числі і від знаних у всьому світі вчених.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 81.67% - 3 Голосів
Корисність матеріалу: 79% - 3 Голосів
Доступність матеріалу: 73% - 2 Голосів

Загальна оцінка матеріалу