Google search

 
 

05 травня 2022 р. кафедра анестезіології та інтенсивної терапії, спільно з кафедрою кардіохірургії, рентгенендоваскулярних та екстракорпоральних технологій, взяла участь у роботі європейської конференції Euro ELSO.

Ця конференція була організована Організацією з екстракорпорального життєзабезпечення (ELSO), яка проходила у гібридному форматі 4 – 6 травня 2022 року у м. Лондоні.

На відкритті форуму, керівний та науковий комітети EuroELSO, виступили із заявою, в якій зазначили, що «…EuroELSO вражена нинішньою безпрецедентною ситуацією в Україні. Наслідки війни завжди найважче лягають на … хворих і особливо дітей та старих. … EuroELSO закликає покласти край вторгненню та порушенню міжнародних правил…».

У доповіді «Вено-венозна екстракорпоральна мембранна оксигенація під час пандемії COVID-19: серія прикладів», яка була підготовлена проф. О. Лоскутовим, проф. Б. Тодуровим, проф. О. Дружиною та співавт. та була виголошена аспірантом кафедри анестезіології та ІТ С. Маруняком, автори представили клінічні випадки в пацієнтів з гострим ураженням легень, спричиненим інфекцією COVID-19, які проходили лікування V-V ECMO у період з лютого 2020 року по травень 2021 року в Центрі ЕКМО Інституту серця МОЗ України. У даній роботі автори докладно проаналізували результати лікування подібного контингенту критичних пацієнтів і на підставі статистичного аналізу, представили висновки за результатами інтенсивної терапії.

Представлені результати викликали інтерес слухачів та модераторів секції, про що свідчать питання та дискусія, що розвинулася після доповіді.

Після доповіді, присутні подякували колективу авторів за представлені результати та побажали якнайшвидшого відновлення миру в Україні.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу