4 травня 2022 року в он-лайн форматі під головуванням декана професора Віктора Трохимчука було проведено засідання вченої ради медико-профілактичного і фармацевтичного факультету.

Голова комісії доцент Олександр Тимченко доповів про результати перевірки стану виховної роботи з молодими викладачами, аспірантами на кафедрах факультету. Доцент Тимченко підкреслив, що ідеал виховання – гармонійно розвинена, високоосвічена, соціально активна й національно свідома людина, яка наділена глибокою громадською відповідальністю, високими духовними якостями, родинними й патріотичними почуттями, є носієм кращих надбань національної та світової культури, здатна до саморозвитку й самовдосконалення. В мирний час у НУОЗ України імені П.Л. Шупика домінує фаховий (професійний) напрямок виховання. Умови воєнного стану вимагають дещо інших підходів до змісту та організації виховної роботи у закладах освіти та у окремих навчальних групах. Щоденно, в залежності від форми навчання проводиться загальнонаціональна хвилина мовчання за співвітчизниками, загиблими внаслідок збройної агресії проти України.

Голова комісії вченої ради факультету з наукової та лікувально-діагностичної роботи, професор Олександра Івахно доповіла про результати наукової та інноваційної діяльності кафедр факультету 2021 році та перспективи розвитку у 2022 році. Кафедрами підготовлено низку статей, що опубліковані у зарубіжних виданнях, в тому числі тих, що індексуються в базі даних Scopus і Web of Science – 45 статей. На факультеті працюють чотири наукові школи.

Голова комісії з навчально-методичної роботи, д.фарм.н. Сергій Соловйов повідомив присутнім  внесені зміни до наказу Міністерства охорони здоров’я України «Про затвердження Положення про інтернатуру та вторинну лікарську (провізорську) спеціалізацію» та наголосив на значному підвищенні вимог до баз стажування лікарів- та фармацевтів-інтернів.