Науково-педагогічні працівники кафедри гематології і трансфузіології факультету підвищення кваліфікації викладачів продовжують плідну співпрацю із клінічною базою – НДСЛ «Охматдит». Зокрема кафедра приєдналась до  проєкту «Збережемо здоров’я дітей України в умовах війни», започаткованого консультативно-діагностичною поліклінікою НДСЛ «Охматдит».

Діти України, які зростають в умовах війни, потребують особливого захисту. Розуміючи це, були організовані виїзні бригади спеціалістів для проведення діагностичних досліджень, консультацій спеціалістів різного профілю дітей сіл і міст, що опинилися у важкій ситуації через російське вторгнення.

В проєкті активну участь бере доцент кафедри гематології і трансфузіології дитячий гематолог вищої кваліфікаційної категорії Галина Мороз. Так, за її участю, у складі бригади спеціалістів педіатричного профілю, 03 травня обстежено та проконсультовано 59 дітей у с. Синяк Бучанського району Київської області.

Науково-педагогічні працівники продовжують надавати консультативну та медичну допомогу як на базах кафедри, так і за зверненнями з усіх кутків України за допомогою різних засобів комунікації.