Колектив кафедри педіатрії-2 Інституту сімейної медицини НУОЗ України імені П. Л. Шупика разом із громадськими організаціями «Асоціація по вивченню захворювань дитини «Здоров’я дитини – здоров’я нації» - голова організації  Тетяна Марушко та «Радість руху» голова організації  Тетяна Барлас організували та доставили гуманітарну допомогу на клінічну базу кафедри.

Цей благодійний крок забезпечить дітей з орфанними захворюваннями  необхідними лікарськими препаратами для проведення безперервного лікування таких важких патологій, як ювенільний ідіопатичний артрит та муковісцидоз.

Співробітники кафедри Тетяна Марушко, Наталія Глядєлова активно опікуються та консультують дітей, які прибувають на місце свого проживання після евакуації. Лікарі–інтерни, які працюють на клінічній базі кафедри педіатрії-2 та співробітники лікарні беруть активну участь у цій благодійній діяльності.