Google search

 
 

14 квітня за підтримки кафедри акушерства, гінекології та перинатологіі НУОЗ України імені П. Л. Шупика, Асоціації гінекологів-ендокринологів України (USGE) та компанії «Абботт» пройшов освітній міжнародний вебінар на тему «Менеджмент аномальних маткових кровотеч - важливі акценти».

Цільова аудиторія цього заходу-гінекологи СНД - Казахстан, Узбекистан, Молдова, країни Кавказу. 

Із запрошених спікерів був присутній Род Бейбер, професор Сіднейського Університету (Австралія), головний редактор Climacteric, журналу Міжнародного товариства менопаузи, екс-президент Міжнародного товариства Менопаузи та Австралійського товариства менопаузи, в яких він є почесним довічний членом, а також професори Тетяна Татарчук та Наталія Педаченко. 

Професор Бейбер у своїй доповіді зробив важливі акценти на функціональних маткових кровотечах та висвітлив сильні та слабкі сторони всіх наявних в арсеналі гінеколога-ендокринолога гормональних підходів. 

Професор Наталія Педаченко розібрала клінічний випадок пацієнтки із хронічними аномальними матковими кровотечами внаслідок порушень овуляції, що нині з'являються найчастіше у зв'язку з колосальним стресом воєнного часу для українських жінок, та роз'яснила перевагу патогенетичного підходу циклічної гестагенної підтримки з 11 по 25 день МЦ. 

Після теоретичної та практичної частин вебінару професори Тетяна Татарчук та Наталія Педаченко відповіли на численні запитання лікарів з усього простору трансляції.

Читайте також