10.04.2022 у Берліні пройшла акція солідарності з українським народом «Маяк України» за участі об’єднань українських та німецьких громадських організацій та діячів.

На заході було представлено до 30 стендів від неурядових організацій, що надають конкретну допомогу тимчасовим переселенцям, що виїхали до Німеччини, та інформацію про волонтерські можливості у таких сферах, як пошук житла та роботи, охорона здоров'я, дитячі садочки, школи та подальша освіта, юридичні консультації, психологічна підтримка та багато іншого.

Відбулися зустрічі, дискусії та консультації за участю українських, німецьких та міжнародних спікерів, активістів, політиків, науковців, а також тимчасових переселенців.

«Маяк Україна» обʼєднує людей, щоб допомогти українцям, які були вимушені залишити свої домівки і тим, хто потребують конкретної допомоги по прибуттю в Німеччину.

На фото: участь у заході брала професор кафедри управління охороною здоров’я та публічного адміністрування Н. Діденко.