Незважаючи на тяжкі часи воєнного стану в Україні науково-педагогічні працівники кафедри акушерства і гінекології №1 нашого Університету (зав.каф. проф. Олег Голяновський) беруть активну участь у лікувально-діагностичній діяльності як шляхом онлайн консультування вагітних і гінекологічних хворих (в тому числі й українкам, які в силу обставин зараз знаходяться закордоном), так і проводять клінічну роботу на базах кафедри.

Так тільки впродовж останнього тижня співробітниками кафедри проконсультовано онлайн – 238 жінок і вагітних, у стаціонарі – 77 вагітних і гінекологічних хворих, проведено 3 складних хірургічних втручання у тому числі із судинними хірургами і онкогінекологами; проведено 18 складних діагностичних досліджень. Постійно проводяться клінічні обходи на клінічних базах кафедри.

Співробітники кафедри були запрошені для проведення симультантного надскладного хірургічного втручання. Операція пройшла успішно.

Крім того, відновлено участь НПП у проведенні планових хірургічних гінекологічних втручань підвищеної складності (вагінальні гістеректомії, лапаро-гістероскопія, пластичні вагінальні операції) і проведення складних акушерських операцій, а саме кесарів розтин на тлі злукового процесу після попередніх КР, на тлі передлежання і врощення плаценти тощо із застосуванням інноваційних хірургічних методик, розроблених науково-педагогічними працівниками кафедри.