Національний університет охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика з сумом сповіщає, що 2 квітня після тяжкої хвороби пішла з земного життя доктор медичних наук, професор кафедри медицини невідкладних станів Боброва Валентина Іванівна.

Відомий науковець-невролог, високопрофесійний лікар, Учитель. В 1969 році закінчила Запорізький державний медичний інститут. Працювала асистентом, доцентом кафедри неврології та нейрохірургії. У 1980-1990 рр. працювала доцентом кафедри неврології Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, з 1985 року – докторант кафедри неврології № 1, з 2000 року - доцент, професор кафедри медицини невідкладних станів НМАПО імені П.Л. Шупика (зараз - НУОЗ України імені П.Л. Шупика).

Її наукові дослідження були присвячені вивченню діагностики, лікування та профілактики нервових хвороб, зокрема судинних, інтоксикаційних уражень нервової  системи, розробці наукового напряму соматоневрології, наданню екстреної медичної допомоги при невідкладних станах.

Валентина Іванівна підготувала сотні лікарів-неврологів, спеціалістів медицини невідкладних станів. Під її керівництвом захищено ряд докторських та кандидатських дисертацій, опубліковано понад 500 наукових праць, в тому числі підручників, монографій, навчальних посібників, методичних рекомендацій.

Валентина Іванівна користувалася високим авторитетом та повагою серед неврологічної наукової спільноти, співробітників, друзів.

Професор Боброва була дійсним членом Європейської академії Природознавчих наук.

Пам'ять про професора Боброву Валентину Іванівну назавжди збережемо в наших серцях.