З самого початку широкомасштабного вторгнення в Україну російських військ працівники кафедри педагогіки, психології, медичного та фармацевтичного права ФПКВ нашого Університету беруть активну участь у волонтерській діяльності де б вони не знаходилися.

Психологічне «крило» кафедри надає першу психологічну допомогу та  підтримку громадянам у кризовому стані, докладають зусиль до збереження ментального здоров'я української нації.

Так ст. викладач кафедри Олена Костюк, майже 3 тижні в місцевій поліклініці пгт Володарка вела прийом громадян, що потребували допомоги. Для персоналу поліклініки та місцевої лікарні  двічі провела тренінгове заняття по першій психологічній допомозі. Співробітники цих структур високо оцінили актуальність знань та навичок, задавали багато питань, дякували за дієві алгоритми реагування на надзвичайні реакції колег та пацієнтів. Ці активності дозволили також виявити серед персоналу лікувальних закладів тих, хто найбільше потребує психологічної допомоги та надати її.

Головний лікар щиро подякував колективу кафедри педагогіки, психології, медичного та фармацевтичного права за проактивну позицію викладачів кафедри, за високий професійний рівень та людяність.

Надзвичайно активно першу психологічну та кризову допомогу також надають і д.психол.н. Тетяна Кодлубовська та к. психол.н. Лариса Янчарська. Волонтерська  діяльність, а саме: консультування телефоном чи онлайн стали частиною повсякденного життя психологів нашої кафедри. Між тривогами, викладацькою діяльністю, не дуже простим побутом у воєнний час, вони знаходять можливість підтримати життєстійкість громади, професійної спільноти та наших оборонців.

Зверніть увагу, що психологи кафедри готові безкоштовно допомагати викладачам та працівникам  НУОЗ України імені П.Л. Шупика.