Google search

 
 

Співробітники кафедри акушерства і гінекології 1 (проф. Олег Голяновский) продовжують надавати лікувально-діагностичну допомогу в лікарнях. Науково-педагогічні працівники кафедри, консультують вагітних, проводять УЗД обстеження вагітних і породіль, чергують у стаціонарах, допомагають лікарям відділень розгортати пологові зали і операційні в бомбосховищах, приймають пологи, проводять оперативні втручання (в основному кесарів розтин), налагоджують співпрацю з волонтерами щодо поставок медикаментів.

11 березня 2022 р. завідувач кафедри провів кесарів розтин у вагітної С. після двох попередніх кесаревих розтинів, яка надійшла із зони бойових дій. Народився здоровий хлопчик вага - 3850,0 г; зріст – 57 см, за шкалою Апгар 8-9 б, з мінімальною крововтратою після операції.  Період без ускладнень, на 4 добу мама виписана з новонародженим з подальшою евакуацією з дітьми у безпечне місце.

Це один з прикладів клінічної роботи працівників кафедри в ці воєнні часи. Дякуємо всім, хто сьогодні допомагає пацієнтам, дякуємо  нашим колегам доц. Галині Жалобі, доц. Віктору Мехедку і проф. Олегу Голяновському. Крім того, в клінічній роботі беруть участь і деякі інтерни II-го року навчання.

 

Тримаймося! Всім найкращі побажання.

  

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також