Google search

 
 

Кафедра анестезіології та інтенсивної терапії НУОЗ України імені П. Л. Шупика, поряд з усіма кафедрами Університету, бере активну участь і робить свій посильний внесок у боротьбу проти рашистської агресії.

Наразі, поряд із загальноосвітньою практикою, кафедра перенесла основні акценти своєї роботи на лікувальну діяльність.

З огляду на необхідність кадрового посилення клінічних баз, співробітники кафедри фактично цілодобово чергують у відділеннях інтенсивної терапії. При цьому вони поєднують клінічну роботу з педагогічною діяльністю, активно діляться своїми знаннями із колегами.

    

Незважаючи на брак часу, зміни побутових умов та емоційне «вигорання», співробітники кафедри освоюють для себе «нові» невідкладні стани, пов'язані з бойовою травмою. Кафедра ввела вже на постійній основі он-лайн консиліуми важких пацієнтів із нашими ізраїльськими колегами, які мають великий досвід у лікуванні подібного контингенту хворих.

Ряд співробітників кафедри, крім клінічної роботи, надає допомогу нашій територіальній обороні у формуванні медичних пунктів, проводить первинне навчання цивільного населення, організовує логістику прийому постраждалих.

Співробітники кафедри налаштовані позитивно і готові продовжувати свою клінічну роботу, незважаючи на всі труднощі воєнного стану.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 82.67% - 3 Голосів
Корисність матеріалу: 81.33% - 3 Голосів
Доступність матеріалу: 82.33% - 3 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також