Google search

 
 

Не зважаючи на воєнний стан і триваючі бойові дії, з 1 березня 2022 року на кафедрі сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги Інституту сімейної медицини успішно триває цикл ТУ «Невідкладна допомога в амбулаторній практиці».

Колектив кафедри під керівництвом завідувачки кафедри д. мед. н. Ольги Процюк не перервав навчальний процес навіть в умовах воєнного часу. Спочатку у соціальних мережах була розповсюджена інформація, що цикл ТУ відбудеться у заплановані терміни. І вже 2 березня були прочитані перші лекції.

Так, професор Олександр Галушко прочитав цикл лекцій на тему «Невідкладні стани в практиці сімейного лікаря у мирний і воєнний час». Особливу увагу слухачів привернули лекції професора на теми: «Шокові стани», «Невідкладна допомога при нещасних випадках» та «Інфузійна терапія в практиці сімейного лікаря у воєнний час», у яких лектор докладно описав методи діагностики і лікування поширених гострих захворювань і травм у мирний час та в період збройних конфліктів.

Важливе значення під час воєнних дій має підтримання морально-вольових якостей, стійкості і психічного здоров’я. Тому велику увагу слухачів привернули доповіді доцента кафедри Людмили Матвієць, зокрема лекція «Ведення пацієнтів із посттравматичним стресовим розладом на первинній ланці медичної допомоги» і майстер-клас «Важливі навички корекції психічного стану людини, яка пережила травматичний стрес під час воєнного часу».

Проведені лекції і майстер-класи користувалися попитом і викликали багато запитань у слухачів. Багато з учасників занять підкреслили, що проведення лекцій у такий тривожний час не тільки збагатило слухачів новими знаннями, а й продемонструвало незламність духу і стійкість викладачів Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика. Працюємо заради наших лікарів і для майбутнього мирної України.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 81.5% - 4 Голосів
Корисність матеріалу: 81.33% - 3 Голосів
Доступність матеріалу: 80.67% - 3 Голосів

Загальна оцінка матеріалу