Google search

 
 

18 лютого 2022 р. у м. Києві відбулася науково-практична конференція «Новини гепатології. Реалії та перспективи 2022» з онлайн підключенням 19 міст України.

Завідувач кафедри гастроентерології, дієтології і ендоскопії НУОЗ України імені П.Л. Шупика, чл.-кор. НАМН України, голова Комітету з освіти ГО «Українська гастроентерологічна асоціація», член Об'єднаної європейської гастроентерологічної асоціації, професор Наталія Харченко виступила з доповіддю «Новини гепатології. Шляхи збільшення ефективності діагностики та лікування захворювань печінки», в якій висвітлила останні світові здобутки та перспективні напрямки в галузі гепатології, розповіла про сучасні методи лікування пацієнтів із захворюваннями печінки, особливу увагу приділила неінвазивним методам діагностики хвороб печінки, їх значенню в оцінці тяжкості та прогнозу захворювань згідно з оновленими у 2021 році клінічними рекомендаціями Європейської асоціації по вивченню печінки (EASL).

К.мед.н., заслужений лікар України,  президент Української асоціації спеціалістів ультразвукової діагностики Олег Динник присвятив свою доповідь інструментальним методам неінвазивної діагностики захворювань печінки з урахуванням останніх Європейських клінічних рекомендацій та можливостям їх використання в Україні.

Проведений захід викликав зацікавленість лікарів та отримав велику кількість схвальних відгуків та коментарів від учасників.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 49.5% - 2 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу