Національний університет охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика взяли участь у Всеукраїнському онлайн-флешмобі освітян до Дня безпечного інтернету, який відбувся 08 лютого 2022 року, організатором заходу виступила компанія Google Україна.

Від НУОЗ України імені П. Л. Шупика взяли участь більше 50-ти здобувачів вищої освіти, молодих вчених та інтернів, під час заходу вони:

·        виконували вправи у віртуальній кімнаті Google for Education разом з іншими освітянами України;

·        отримали рекомендації щодо обережності і відповідальності під час роботи в інтернеті;

·        Дізналися, як використовувати готові методичні рішення для формування навичок інформаційної безпеки;

·        отримали у подарунок підготовлений кейс для впровадження в освітній діяльності.

Для закладів освіти України під час заходу були презентовані:

·        можливості цифрових інструментів Google Workspace for Education;

·        переваги використання Google Класів для організації освітнього процесу;

·        Посібник із безпеки дітей в Інтернеті.

Таким чином учасники заходу від НУОЗ України імені П. Л. Шупика долучилися до безпрецедентної події, під час якої було зареєстровано рекорд України щодо виконання освітянами цифрових вправ у віртуальних кімнатах Google for Education!