Google search

 
 

7 лютого 2022 року на медичній освітній платформі для лікарів  в режимі прямої трансляції он-лайн відбулися медичні дебати на тему: «Вітамін D3: мода чи необхідність?».

Захід був орієнтований на широкий загал лікарів, а саме педіатрів, терапевтів, лікарів загальної практики та інших медичних спеціальностей.

У дебатах взяли участь відомі науковці-медики України: член-кореспондент НАМН України, завідувач кафедри дитячих і підліткових захворювань НУОЗ України імені П. Л. Шупика професор Г. Бекетова, завідувач кафедри ендокринології  НМУ імені О.О. Богомольця професор Ю. Комісаренко, завідувач кафедри загальної практики (сімейної медицини) НМУ імені О.О. Богомольця професор О. Барна, керівник відділу клінічної фізіології та патології опорно-рухового апарату ДУ «Інститут геронтології НАМН України» професор Н. Григор’єва.

Спікери в своїх доповідях навели найновішу інформацію щодо впливу вітаміну Д3 на різні органи та системи організму людини (серцево-судинну, ендокринну, опорно-рухову, імунну) та сучасний підхід до профілактики і лікування недостатності / дефіциту вітаміну Д3.

Професор Г. Бекетова в своїй доповіді висвітлила роль вітаміну Д3 в профілактиці і лікуванні дітей з рекурентними респіраторними хворобами, механізм дії вітаміну Д3 на імунну систему, та розповіла, як підготувати дитину до дитячого садку і вступу до школи.

Погляд фахівців–експертів різних суміжних спеціальностей на проблему дефіциту вітаміну Д у пацієнтів різних вікових груп надає лікарю можливість оцінити її різноплановість та правильно підібрати необхідну тактику лікування і профілактики.

У медичних дебатах: «Вітамін D3: мода чи необхідність?» в он-лайн  форматі взяли участь понад 2700 лікарів різних спеціальностей, які поставили низку практично орієнтованих запитань і отримали на них обґрунтованій відповіді експертів.

Велика кількість схвальних відгуків лікарів-слухачів у чаті освітнього заходу свідчить про актуальність обраної теми дискусії, високу професійність доповідачів та доцільність саме мультидисциплінарного обговорення практично значущих проблем медицини.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також