7 лютого 2022 року відбулася конференція лікарів-інтернів, клінічних ординаторів та аспірантів кафедр хірургічного факультету присвячена виборам представників для голосування на виборах ректора НУОЗ України імені П. Л. Шупика. У роботі конференції взяли участь 81 лікар-інтерн та аспірант.

Відкрив конференцію заступник голови організаційного комітету з проведення виборів ректора Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика професор Олександр Толстанов, який ознайомив присутніх з процедурою проведення виборів ректора університету. Професор Толстанов зазначив, що відповідно до частини 3 статті 42 Закону України «Про вищу освіту» кількість виборних представників із числа лікарів (провізорів)-інтернів, студентів (слухачів) магістратури, клінічних ординаторів, аспірантів очної (денної, вечірньої) форми навчання, докторантів НУОЗ України імені П. Л. Шупика складає не менше 15 % осіб, які мають право брати участь у виборах ректора НУОЗ України імені П. Л. Шупика.

Голова конференції аспірант кафедри оториноларингології Ярослав Начеса повідомив учасникам, що квота виборців із числа лікарів-інтернів, клінічних ординаторів, аспірантів очної (денної, вечірньої) форми навчання, докторантів кафедр хірургічного факультету становить 31 особу. Згідно з порядком денним конференції присутніх ознайомили зі складом виборчої комісії, а також було затверджено перелік кандидатур лікарів-інтернів та аспірантів, який внесено до бюлетеня для таємного голосування. Інструктаж щодо правил заповнення бюлетеня усім учасникам конференції провела начальник юридичного відділу університету Тетяна Вознюк.

Насамкінець, голова виборчої комісії лікарів-інтернів, клінічних ординаторів, аспірантів очної форми навчання, докторантів хірургічного факультету, аспірант кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Тетяна Савчук повідомила про результати таємного голосування. Після чого учасники конференції одноголосним рішенням затвердили перелік 31 представника від аспірантів та лікарів-інтернів хірургічного факультету на виборах ректора НУОЗ України імені П. Л. Шупика.