31 січня 2022 року на медичній освітній платформі для лікарів в режимі онлайн відбувся мультидисциплінарний вебінар для педіатрів, лікарів загальної практики сімейної медицини на тему: «Дискусійна панель щодо захворювань ВДХ в питаннях та відповідях».

У вебінарі взяли участь відомі науковці-медики України: член-кореспондент НАМН України, заслужений лікар України, експерт МОЗ України, завідувач кафедри дитячих і підліткових захворювань НУОЗ України імені П. Л. Шупика професор Г. Бекетова, завідувач кафедри фармакології НМУ імені О.О. Богомольця, , професор Г. Зайченко, професор, експерт МОЗ України,  зав. кафедри оториноларингологіії, офтальмології з курсом хірургії голови та шиї Івано-Франківського НМУ професор В. Попович.

Під час вебінару були розглянуті питання етіопатогенезу, тригерних факторів, клінічних форм, підходів до профілактики та лікування захворювань верхніх дихальних шляхів. Фахівцями з різних суміжних спеціальностей обговорені нюанси підходів до терапії багатьох респіраторних захворювань у дітей. З позиції фармаколога висвітлено фармакокінетику та фармакодинаміку сучасних медикаментозних засобів, з позиції отоларинголога – анатомо-фізіологічні особливості верхніх дихальних шляхів у дітей та ролі біоплівок у формуванні гострих та хронічних респіраторних захворювань верхніх дихальних шляхів, їх основні клінічні прояви та підходи до лікування відповідно до доказової медицини.

У вебінарі взяли участь понад 2000 тисячі слухачів. Мультидисциплінарний вебінар мав велике практичне значення для лікарів-клініцистів, оскільки торкався найбільш актуальних питань з якими вони стикаються у своїй щоденній професійній діяльності в період пандемії.

Учасники високо оцінили мультидисциплінарний вебінар, що підтверджено численними схвальними відгуками в чаті.