Google search

 
 

У перші дні 2022 року відбулася приємна подія для всіх, хто любить історію медицини – вийшов з друку довідник «Календар знаменних дат і подій в анестезіології та медицині невідкладних станів».

Автором ідеї, укладачем і редактором видання став професор кафедри сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги Інституту сімейної медицини Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика Олександр Галушко.  

Календар містить довідки про знаменні і пам’ятні дати з історії анестезіології, інтенсивної терапії, медицини гострих та невідкладних станів. У виданні в хронологічному порядку наведені основні історичні віхи, що обумовили виникнення і розвиток цих напрямків практичної медицини. Унікальність довідника в тому, що це – перше видання такого типу в Україні. Увазі читачів представлено 248 сторінок цікавої, а іноді - дотепної та несподіваної інформації про різні історичні віхи розвитку невідкладної медицини від античних часів до теперішніх днів.

Довідник призначений для лікарів-анестезіологів, лікарів відділень інтенсивної терапії, медицини невідкладних станів, лікарів загальної практики–сімейної медицини, а також усіх фахівців інших спеціальностей, хто цікавиться історією медицини. Планується провести презентацію книги на найближчій науково-практичній конференції Інституту сімейної медицини Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 86.66% - 12 Голосів
Корисність матеріалу: 90.6% - 10 Голосів
Доступність матеріалу: 87% - 10 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також