Google search

 
 

15-16 жовтня 2021 року науково-педагогічні працівники кафедри ортопедії і травматології №2 взяли участь у 2-ій міжнародній конференції «Передові методики лікування патології кульшового, колінного та плечового суглобів» в м. Харкові.

Ця дводенна подія включала симпозіуми та сесії, присвячені інноваційним підходам у лікуванні патології великих суглобів – від реконструктивної хірургії до ревізійного ендопротезування, обговорення складних випадків, пов’язаних з ускладненнями ендопротезування,  діагностикою та лікуванням перипротезної інфекції, за участі видатних українських та закордонних експертів. Особливістю цьогорічної конференції було включення до програми лікування патологій плечового суглоба, проведення практичних майстер-класів з можливістю особистого спілкування з викладачами світового рівня із низки питань ендопротезування великих суглобів. Конференцію організовано Інститутом патології хребта та суглобів імені проф. М. І. Ситенка НАМН України, Українською асоціацією ортопедів-травматологів у співпраці з Європейським товариством кульшового суглоба (EHS) та при підтримці Європейської федерації ортопедичних товариств (EFORT).

Спікерами були професор Микола Анкін («Підходи до хірургічного лікування перипротезних переломів кульшового суглоба») та доцент Тарас Петрик («Ревізійне ендопротезування колінного суглоба при асептичній нестабільності, поради при лікуванні»).

В порядку денному була сесія «Найкращі доповіді». Абстракти, які задовольнили всі відповідні вимоги, були розглянуті групою експертів. Від кафедри ортопедії і травматології №2 виступив аспірант 2 року навчання Сергій Дудар з доповіддю англійською на тему: «Risk factors for femoral neck fractures in patients with chronic kidney disease» та виборов третє місце.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 87.5% - 4 Голосів
Корисність матеріалу: 87.5% - 4 Голосів
Доступність матеріалу: 87.5% - 4 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також