Співробітники кафедри педіатрії-2 Інституту сімейної медицини НУОЗ України імені П. Л. Шупика беруть активну участь у діагностично-лікувальній роботі з дітьми, які мають орфанні захворювання.

Професор Т. Марушко, професор Т. Куріліна, доцент Н. Глядєлова, доцент В. Корнєва, доцент В. Козачук, доцент Т. Тараненко опікуються пацієнтами з такими важкими хронічними захворюваннями, як муковісцидоз, ювенільний артрит, системний червоний вовчак, склеродермія, системні васкуліти, оскільки є  експертами з цих напрямів в Міністерстві охорони здоров’я України та в Департаменті охорони здоров’я Київської міської державної адміністрації, беруть активну участь в реалізації забезпечення цих хворих необхідними ліками відповідно до державних програм.

Кафедра педіатрії -2 на День Святого Миколая провела благодійну акцію для дітей з орфанними захворюваннями. Напередодні співробітники кафедри провели анкетування хворих, щоб дізнатися про їх бажання.

Безпосередніми учасниками акції була  Міжнародна школа Меридіан, школярі якої, під керівництвом завідувачів навчальної частини Н. Семенчук та Е. Байджиєва, І. Маковець та доцента кафедри педіатрії-2 В. Корнєвої, організували новорічну дитячу ярмарку, а отримані  кошти були витрачені на придбання подарунків для дітей з орфанними захворюваннями. Подарунки  були традиційні - солодощі, дітям більш старшого віку подаровані  гаджети для навчання, ортопедичне взуття.

Зустріч пройшла в теплій невимушеній атмосфері, лунали вітання та побажання, новорічні вірші. Школярі Міжнародної школи Меридіан вручили присутнім діткам подарунки та побажали гарного Нового року.