Європейське товариство з радіаційної онкології (ЕSTRO) – міжнародна організація, що зміцнює значення радіаційної онкології у мультидисциплінарному лікуванні раку та намагається забезпечити доступність променевої терапії усім, хто цього потребує. Для цього ЕSTRO активно зосереджується на втіленні доказів науки в практику. Товариство підтримує всіх професіоналів радіаційної онкології та променевої терапії у забезпеченні постійного професійного розвитку.

НДСЛ «ОХМАТДИТ» – одна з клінічних баз кафедри ядерної медицини, радіаційної онкології та радіаційної безпеки факультету підвищення кваліфікації викладачів, де проводять мультидисциплінарне лікування онкохворих дітей із використанням високотехнологічних засобів, до яких відноситься променева терапія.

Науково-педагогічні працівники кафедри під керівництвом завідувача кафедри д.мед.н. Павла Короля завдяки партнерській підтримці благодійного фонду «Таблеточки», мали змогу долучитись до міжнародної конференції з педіатричної радіотерапії. Протягом місяця, з 22.11 по 15.12, слухачі з 34 країн прослухали 16 лекцій, пов’язаних із особливостями лікування раку у дітей.

Доцент кафедри Юлія Северин презентувала клінічний випадок альвеолярної рабдоміосаркоми у дівчини 16 років, уточнивши деталі діагностичного та терапевтичного ведення подібних пацієтів для розроблення тактики на майбутнє.

Участь у подібних заходах, дозволяє науково-педагогічним працівникам закладів вищої освіти знайомитись із сучасними методами діагностики та лікування пухлинних захворювань з метою забезпечення їх впровадження в клінічну практику, а також використовувати отримані знання в освітньому процесі Університету.