11 грудня 2021 р. у Словенії відбувся VI Міжнародний симпозіум «Socratic Lectures», який проводився Університетом Любляни.

Ці щорічні симпозіуми збирають велику кількість учасників та висвітлюють різні аспекти медицини, фізики, хімії та ветеринарії. Цього року, як лектор на медичній секції симпозіуму, виступив завідувач кафедри діабетології Інституту сімейної медицини Національного університету охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика, член-кореспондент НАМН України професор Борис Маньковський, який виступив з темою «Ураження нервової системи у хворих на цукровий діабет».

Лекція викликала зацікавленість учасників та велику кількість запитань. Участь в online симпозіумі може посприяти розширенню співпраці з колегами-діабетологами зі Словенії.