Google search

 
 

10-11 грудня 2021 року відбулась науково практична конференція «Здоров’я жінки 40+ від лікувальної тактики до естетичного результату та активного довголіття».  Середній вік природної менопаузи в розвинених країнах становить 51,5 років.

Збільшення тривалості життя і подовження віку працездатності набувають не тільки медичного, а й соціально-економічного значення як в Україні, так і в інших країнах. За даними ВООЗ, у більшості країн світу тривалість життя жінок після 50 років коливається від 27 до 32 років, тобто приблизно третину свого життя кожна жінка перебуває в гіпоестрогенному стані.

За прогнозами ВООЗ, до 2030 р. у світі в періоді постменопаузи перебуватиме 1,2 млрд жінок, що становитиме приблизно шосту частину населення планети. Зокрема, серед українських жінок в періоді постменопаузи перебуватиме майже половина – 13,2 млн. На щорічній конференції, присвяченій здоров’ю жінки у віці 40+, всебічно розглядались питання сучасних методів діагностики і терапії клімактеричних розладів у жінок з огляду на необхідність не лише покращити якість життя жінок, а і профілактувати серцево-судинні захворювання, деякі види раку, остеопороз та інші.

У своїй доповіді професор Наталія Педаченко представила плеяду клінічних випадків, які велися спільно із лікарем-онкологом, к.мед.н. Денисом Помінчуком, і лікарем-рентгенологом Андрієм Гурандо. Доповідачі наголосили на особливостях клінічного менеджменту жінок із BRCA-мутаціями і розглянули можливості менопаузальноі гормональної терапії у таких пацієнток. З огляду на те, що більшість сучасних наукових досліджень показують зниження ризику колоректального раку серед пацієнток, які приймають менопаузальну гормональну терапію, а також доведений протективний вплив гормонотерапії на розвиток раку ендометрія і зниження захворюваності та смертності від серцево-судинної патології на тлі терапії симптомів менопаузи, вчасна діагностика, адекватне лікування та динамічне спостереження за жінками менопаузального віку набувають особливого значення для жінок в Україні.

https://youtu.be/hN3KpU

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 87% - 4 Голосів
Корисність матеріалу: 83% - 3 Голосів
Доступність матеріалу: 83% - 3 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також