В суботу, 11.12.2021, в режимі онлайн /офлайн в м. Києві  відбувся черговий звітно-виборчий з‘їзд ВГО «Асоціація лікарів-пародонтологів України». В студії були присутні 9 обраних делегатів, онлайн - 60 делегатів згідно з представництвом від 10 регіональних осередків Асоціації.

Було заслухано звіти: президента АЛПУ - проф. Г. Білоклицької, віце-президента - проф. Т. Петрушанко, генерального секретаря - проф. Ю. Чумакової, голови молодіжної фракції - д.мед.н. О. Копчак за період 2016-2021 р.р. Після доповідей пролунали виступи делегатів, обговорення кандидатур  до правління на наступний звітний період та проведено голосування. Одноголосно було обрано:

Президентом АЛПУ - проф. Г. Білоклицьку,

віце-президентами - проф. Т. Петрушанко і д.мед.н. О. Копчак,

генеральним секретарем, амбасадором АЛПУ у міжнародних організаціях - проф. Ю. Чумакову,

головою молодіжної фракції - к.мед.н. Е. Павленко,

секретарем - к. мед. н. К. Горголь,

технічним секретарем – С. Черняк.

Було обрано склад Координаційної ради АЛПУ, до якого  увійшли усі голови 10 регіональних осередків та прийнято рішення  додатково ввести до складу найбільш активних членів асоціації: віце - президент проф. В. Куцевляк (м. Харків), проф. Г. Мельничук (м. Івано-Франківськ), проф. Ю. Коленко (м. Київ), д. мед.н. О. Годовану (м. Львів), доц. І. Тимченко (м. Київ), к.мед.н. М. Савченко (м. Київ).

Почесним членом асоціації була одноголосно обрана професор Казахського національного медичного університету імені С.Д. Асфендіярова завідувач кафедри терапевтичної стоматології М. Алдашева.