Google search

 
 

У Києві 21-24 вересня 2021 року відбувся XXII Національний конгрес кардіологів України, який став найважливішою подією року для кардіологів і лікарів багатьох суміжних спеціальностей. У цьому році через карантинні заходи, зумовлені поширенням COVID-19, конгрес проводили за змішаною формо, в режимі онлайн та офлайн.

Кардіологічна спільнота перенесла з Європи в Україну чудову традицію щорічного багатодисциплінарного мегафоруму, на якому обговорюються найбільш актуальні проблеми лікування серцево-судинних хвороб. Використовуючи цифрові технології, всі доповідачі та науковці мали унікальну можливість ділитися останніми досягненнями в науці та клінічній практиці. Програма, яка була представлена на Конгресі є спільним результатом роботи провідних вчених нашої країни. Тема цьогорічного конгресу «Кардіологія – важлива складова клінічної медицини: розширення горизонтів».

У церемонії відкриття конгресу взяли участь президент НАМН України академік В. Цимбалюк, а з проблемною доповіддю виступив президент Асоціації кардіологів України, директор ННЦ «Інститут кардіології імені М.Д. Стражеска» НАМН України, завідувач кафедри терапії і ревматології НУОЗ України імені П.Л. Шупика академік НАМН України В. Коваленко.

 

Засідання Конгресу були присвячені найактуальнішим темам сучасної кардіології та внутрішньої медицини, які зацікавили лікарів різних спеціальностей. Згідно з додатком 5 до порядку проведення атестації лікарів (наказ МОЗ України №446 від 22.02.2019), учасникам Конгресу нараховувалися бали: участь у Конгресі – 20 балів; усна доповідь – 20 балів.

На урочистому нагородженні Національна академія медичних наук України за особливі здобутки у розвитку медичної науки та профілактиці, діагностиці і лікуванні серцево-судинних захворювань населення представила до нагородження завуча кафедри терапії та ревматології, доцента, кандидата медичних наук Антоніну Дубкову медаллю імені  академіка М. Д. Стражеска «За заслуги в охороні здоров’я». 

Усі учасники конференції, які брали участь в режимі on-line, могли поставити запитання, залишити коментарі в чаті та послухати не тільки доповіді та лекції, а й почути живі дискусії, думки та обговорення проблемних питань кількома експертами.

Запис трансляції доступний після завершення конгресу, отримати доступ до трансляцій ви можете на сайті: https://cardiohub.org.ua

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу