Кафедра анестезіології та інтенсивної терапії НУОЗ України імені П. Л. Шупика постійно співпрацює з різними громадськими організаціями та профільними асоціаціями для розширення практичних і теоретичних знань в галузі анестезіології та інтенсивної терапії. Значна роль у цьому надається проведенню практичних тренінгів серед лікарів і студентів різних медичних ЗВО України.

У наш час безперечним вважається те, що одним з найбільш важливих кроків у проведенні навчальних тренінгів є навчання на основі симуляцій. У подібних тренінгах, побудованих на основі моделювання, використовується відтворення клінічних сценаріїв, що дозволяє набувати клінічні навички за допомогою усвідомленої практики.

Цього разу, кафедра анестезіології та інтенсивної терапії спільно з громадською організацією UAMED (керівник – Михайло Тодуров) провела клінічні тренінги для 26 студентів та інтернів медичних ЗВО України. Серед учасників були не лише студенти з м. Києва та Київської області, а й представники медичних навчальних закладів зі Львова, Волині, Житомира, Дніпра, Харкова та інших.

Проведені заняття включали базовий теоретичний курс з основних навичок щодо підтримки життєвоважливих функцій та практичні заняття з пункції та катетеризації центральних вен, основи інтубації, проведення серцево-легеневої реанімації.

Кожен учасник зміг за восьмигодинне заняття оволодіти базовими навичками, що, на їхню думку, зможе в майбутньому допомогти не тільки в поліпшенні якості надання медичної допомоги, а й визначитися з вибором подальшої спеціалізації.

Актуальність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів
Доступність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів