Google search

 
 

10 листопада 2021 року на медичній освітній платформі для лікарів «Hippocrates» в режимі онлайн відбувся мультидисциплінарний вебінар для педіатрів, стоматологів та лікарів загальної практики сімейної медицини на тему: «Чи насправді карієс є інтегральним клінічним маркером стану здоров’я?» (дискусійна панель).

У вебінарі взяли участь відомі науковці-медики України: член-кореспондент НАМН України, заслужений лікар України, експерт МОЗ України, завідувач кафедри дитячих і підліткових захворювань НУОЗ України імені П. Л. Шупика професор Галина Бекетова, завідувач кафедри фармакології НМУ імені О.О. Богомольця, професор Ганна Зайченко, професор кафедри стоматології НУОЗ України імені П.Л. Шупика, президент ГО «Асоціація стоматологів України», професор Ірина Мазур.

В рамках заходу з позиції педіатра, фармаколога та стоматолога були обговорені актуальні питання причин дефіциту кальцію, фосфору, вітаміну Д3 у дітей, підлітків та дорослих, наслідки їх недостатності та вплив на розвиток зубів, кісткової системи і стану здоров’я загалом у дітей з цікавим розбором низки клінічних випадків. Під час дискусії було показано взаємозв’язок між захворюваннями різних органів і систем та станом здоров’я зубів. Всебічний розгляд проблеми дає можливість лікарю-клініцисту бачити стан здоров’я організму в цілому, а не тільки з точки зору окремих симптомів того чи іншого захворювання.

В науково-практичному заході взяли активну участь понад 1200 лікарів різних спеціальностей.

Слухачі отримали найсучаснішу, цікаву та корисну для  практичної діяльності інформацію, вичерпні відповіді більш як на 50 запитань та надали високу оцінку мультидисциплінарного вебінару, що підтверджено численними схвальними відгуками в чаті.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 52.5% - 2 Голосів
Корисність матеріалу: 51% - 2 Голосів
Доступність матеріалу: 52.5% - 2 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також