Google search

 
 

4 листопада 2021 року на базі Інституту серця МОЗ України відбулася сьома щорічна реєстрова науково-практична онлайн-конференція «Актуальні питання кардіології та кардіохірургії». Її було організовано за активної участі кафедр функціональної діагностики та кардіохірургії, рентгенендоваскулярних і екстракорпоральних технологій НУОЗ України імені П.Л. Шупика.

Мета форуму полягала в ознайомленні лікарів різних спеціальностей з інноваціями у галузі кардіохірургії та інтервенційної кардіології, методів функціональної діагностики та лікування кардіологічних захворювань, впровадженими у клінічну практику протягом останнього року.

З вітальним словом до учасників конференції виступив генеральний директор ДУ «Інститут серця МОЗ України», завідувач кафедри кардіохірургії, рентгенендоваскулярних і екстракорпоральних технологій НУОЗ України імені П. Л. Шупика, член-кореспондент НАМН України, професор Б. Тодуров. Модератором конференції був завідувач кафедри функціональної діагностики професор О. Жарінов. Тематика конференції охоплювала новітні аспекти кардіохірургічного лікування серцевої недостатності, зокрема, трансплантації серця (Б. Тодуров, Г. Ковтун), транскатетерного лікування вад аортального клапана (А. Хохлов), стратифікації ризику та лікування передсердних тахіаритмій (О. Жарінов, В. Бабенко).

В рамках конференції було зроблено чотири доповіді молодих співробітників Інституту серця МОЗ України, які є аспірантами кафедр НУОЗ України імені П.Л. Шупика. Зокрема, А. Шкандала розповіла про стан проблеми ендоваскулярного протезування грудної аорти у пацієнтів з системними захворюваннями сполучної тканини, Ю. Харенко – про маркери пошкодження міокарда при протезуванні мітрального клапана, М. Стан – про можливості дослідження фракційного резерву кровотоку при ІХС, Я. Скибчик – про ведення пацієнтів з тривалими нападами фібриляції передсердь. Загалом, проведена конференція відобразила високий рівень наукових досліджень, які проводяться на кафедрах Університету на базі Інституту серця.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також