В інформаційному агентстві «Українські новини» відбулась прес-конференція, на якій було представлено відеофільм, в якому люди, які хворіють на цукровий діабет, розповіли історії свого життя та свого захворювання. Цукровий діабет нині має розглядатися не тільки як захворювання, але і як спосіб життя.

У проекті зібрані зворушливі історії людей різного віку, які захворіли на цукровий діабет, та змогли не лише ефективно контролювати своє захворювання, а й вести активний спосіб життя. У прес-конференції взяли участь творці проекту, представники громадських організацій людей, які хворіють на діабет.

Медичним консультантом проєкту виступив завідувач кафедри діабетології Інституту сімейної медицини НУОЗ України імені П. Л. Шупика чл.-кор. НАМН України Борис Маньковський.

Відеофільм дозволить привернути більшу увагу до проблеми цукрового діабету, життя людей, які страждають на це хронічне захворювання.