Google search

 
 

Національна академія медичних наук України за особисті заслуги в галузі охорони здоров'я, спрямовані на розвиток  та оптимізацію профілактики, діагностики та лікування ревматологічних захворювань у дітей представила до нагородження завідувача кафедри педіатрії-2, професора, Заслуженого лікаря України Тетяну Марушко медаллю імені  академіка Стражеска М. Д. «За заслуги в охороні здоров’я».

Тетяна Вікторівна вперше в Україні ініціювала впровадження інноваційних методів лікування ювенільного ідіопатичного артриту, що дозволило сприяти зниженню інвалідності у хворих. Завдяки активній позиції громадської організації «Асоціація дитячих кардіоревматологів м. Києва», яку очолює професор Тетяна Марушко і яка щільно співпрацює  із громадською організацією хворих на ЮІА «Радість руху», в Україні почали закуповуватись дороговартістні імунобіологічні препарати для лікування дітей із важкими формами артриту, що дозволило дітям зберігати активний спосіб життя, навчатися у навчальних закладах. Відданість обраній професії дозволяє професору Тетяні Марушко досягати усіх поставлених цілей шляхом напруженої системної роботи та визначення найкращих варіантів рішень їх досягнення.  

Високу нагороду професору Тетяні Марушко вручив  віце-президент НАМН України, директор ННЦ «Інститут кардіології  імені академіка М. Д. Стражеска» академік НАМН України Володимир Коваленко.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу