Google search

 
 

28 жовтня  2021 року у стоматологічному відділенні  Консультативно-діагностичної поліклініки Національної спеціалізованої дитячої лікарні «ОХМАТДИТ»  (генеральний директор В. Жовнір, медичний директор з поліклінічної роботи В. Сова) за ініціативою кафедри стоматології дитячого віку (завідувач професор І. Трубка), за участю кафедри ортодонтії (завідувач професор М. Дрогомирецька) Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика  та за безпосередньої підтримки нашого партнера фармацевтичної компанії «DeltaMedical» відбувся благодійний захід  під гаслом «Здорова дитина – здорова родина».

Основною метою заходу була мотивація батьків маленьких пацієнтів щодо необхідності та ефективності проведення індивідуальної гігієни порожнини рота та профілактичних заходів основних стоматологічних захворювань у дітей.

Вже на першому поверсі Консультативно-діагностичної поліклініки маленьких пацієнтів зустрічали їх улюблені мультяшні герої Посіпаки, з якими діти могли пограти, сфотографуватись, отримати у подарунок повітряні кульки  та мильні пухирці, а найголовніше - незабутні враження і позитивний настрій.

У стоматологічному відділені (завідувач В. Тімохіна) співробітники кафедри стоматології дитячого віку Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика, а саме, завідувачка кафедри професор І. Трубка, доценти Л. Єрмакова і І. Зінкович, асистент Н. Маркова разом з лікарями відділення, лікарями-інтернами, слухачами циклів спеціалізації за фахом «Дитяча стоматологія» та «Ортодонтія» проводили консультативно-профілактичний огляд маленьких пацієнтів, надавали рекомендації батькам щодо профілактики карієсу, захворювань тканин пародонта, щелепно-лицевих аномалій та деформацій, відповідали на численні та актуальні питання батьків.

У благодійному заході взяли участь біля 400 дітей, які прийшли з батьками на консультаційний прийом до медичного закладу, а стоматологічне відділення у рамках заходу відвідали близько 70 дітей різного віку із батьками.

Самими маленькими відвідувачами заходу були хлопчики 8 місяців та 1 року і 2 місяців. Їх батькам лікарі-стоматологи розказали про строки прорізування зубів, особливості догляду за ротовою порожниною із перших місяців життя, та звернули увагу на особливості профілактики розвитку раннього дитячого карієсу та ортодонтичної патології. Кожному пацієнту провели урок-навчання індивідуальної гігієни порожнини рота, наприкінці якого дитина отримала диплом і цікаві та корисні подарунки: зубні пасти та щітки, щоденники індивідуальної гігієни порожнини рота, олівці та розмальовки за тематикою догляду за порожниною рота. Малеча була у захваті від подарунків та «живих» героїв улюблених мультиків, а батьки відзначали корисність такого благодійного заходу і були приємно вражені, що при відвідуванні спеціалістів Консультативно-діагностичної поліклініки змогли одночасно отримати такі необхідні кваліфіковані поради щодо індивідуального гігієнічного догляду за порожниною рота у дітей.

Водночас лікарі-інтерни, слухачі циклів спеціалізації за фахом «Дитяча стоматологія» та «Ортодонтія» набували цінний досвід роботи із дітьми різного віку та їх батьками та удосконалювали практичні навички проведення стоматологічного обстеження  в дитячій стоматології.

Позитивні емоції отримали всі учасники благодійного заходу - лікарі стоматологічного відділення, співробітники кафедри стоматології дитячого віку, лікарі-інтерни, слухачі циклів спеціалізації за фахом «Дитяча стоматологія» та «Ортодонтія»: «…втомлені, але задоволені..».

До заходу також долучились лікарі педіатричного, гастроентерологічного відділень та лікарі оториноларингологи. У всіх лікарів учасників заходу була можливість ознайомитись з інноваційними фармацевтичними препаратами для профілактики та лікування розповсюджених захворювань дитячого віку.

Хочемо висловити щиру подяку за надану можливість і сприяння проведенню благодійного заходу «Здорова дитина – здорова родина» адміністрації Національної спеціалізованої дитячої лікарні «ОХМАТДИТ»  генеральному директору  В. Жовніру, медичному директору з поліклінічної роботи В. Сові, адміністрації НУОЗ України імені П. Л. Шупика.

Також вдячні лікарям стоматологічного відділення  Консультативно-діагностичної поліклініки за допомогу при проведені заходу, а лікарям-інтернам кафедри стоматології дитячого віку, слухачам циклів спеціалізації за фахом «Дитяча стоматологія» та «Ортодонтія» - за активну участь та зацікавленість роботою.

Особлива подяка за забезпечення проведення цього заходу нашому надійному партнеру фармацевтичній компанії «DeltaMedical».

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 72.5% - 2 Голосів
Корисність матеріалу: 69% - 2 Голосів
Доступність матеріалу: 68% - 2 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також