Наші лікарі-інтерни ІІ року навчання Юлія Лахно, Дарія Андреішина та Каріна Дерба представили свою наукову роботу з профілактичних можливостей травматизму в пологах на Міжнародній медичній конференції молодих вчених, яка проходила 26-28 жовтня на базі Медичного інституту Сумського державного університету та вибороли ІІ місце. Мова Конференції англійська.

В роботі Конференції брали участь науковці з Гарвардського університету (США), Університету Латвії (Латвія), Університету Калгарі (Канада), Університету Альберта (Канада), Університету Авалону (США)

Робота виконується  під керівництвом професора д.мед.н  Світлани Жук на базі КНП «Київський міський пологовий будинок 2», який очолює к.мед.н Сергій Сальніков.

Куратором цієї роботи є асистент кафедри к.мед.н Лариса Захурдаєва.

Ми пишаємося вашими результатами, наші любі дівчата.  Так тримати.