Під час всесвітнього карантину онлайн конференції та конгреси здобули абсолютно новий рівень значущості для професійного спілкування та обміну знаннями. Все більша кількість конференцій прагне проводити свої заходи у «гібридному» режимі, що, безумовно, підвищує рівень сприйняття інформації учасниками.

Кафедра ядерної медицини, радіаційної онкології та радіаційної безпеки також використовує в своїй діяльності подібні форми навчання й активно бере участь у таких міжнародних форумах.

20-23 жовтня завідувач кафедри д.мед.н. Павло Король і професор кафедри професор Олег Щербіна взяли участь у 34 Європейському конгресі з ядерної медицини у м. Гамбург (Німеччина), що відбувся у «віртуальному» режимі. Організаторами форуму виступили Європейська асоціація ядерної медицини (EANM) та Європейське товариство гібридної візуалізації (ESHI).

Завідувач кафедри Павло Король представив постерну доповідь «Клінічне застосування трифазної остеосцинтиграфії у виявленні ускладнень після ендопротезування колінних суглобів хворих на деформуючий остеоартроз», у якій викладено сучасну концепцію радіонуклідного супроводу планового ендопротезування колінних суглобів у контексті ранньої діагностики параендопротезних ускладнень. Професор Олег Щербіна ознайомив учасників із новітньою гібридною радіологічною апаратурою та сучасними радіофармпрепаратами, що застосовуються при трифазній остеосцинтиграфії. Зауважимо, що це єдина прийнята від України доповідь Конгресу.

Серед інших заходів відбулась виставка сучасного медичного інструментального обладнання від провідних європейських постачальників.

Як зазначив організатор Європейського конгресу професор Stefano Fanti, участь науково-педагогічних працівників кафедри ядерної медицини, радіаційної онкології та радіаційної безпеки НУОЗ України імені П. Л. Шупика є значущою та подальша співпраця буде корисною для підвищення професійного рівня радіологів і променевих терапевтів в Україні.

Корисність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів
Доступність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів