Google search

 
 

22 жовтня завідувач кафедри функціональної діагностики професор Олег Жарінов взяв участь в онлайн-конференції «Від діагностики до клінічних стратегій», організованій кафедрою променевої діагностики Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького – суміжною за спеціальністю.

Тематика конференції охоплювала сучасні аспекти кардіології і функціональної діагностики, електрокардіографії, моніторингу ЕКГ, електрофізіології серця, а учасниками стали провідні національні та міжнародні експерти.

У рамках конференції відбулось спеціальне засідання Міжнародного товариства з Холтерівської і неінвазивної електрокардіології (ISHNE). Його учасників особисто привітав президент ISHNE Takinori Ikeda (Японія). Програма зсідання охоплювала новітні аспекти електрокардіології і моніторингу ЕКГ. Зокрема, аспекти скринінгу фібриляції передсердь висвітлив Rod Passman (США), ЕКГ-прогнозування фібриляції передсердь – Vassilios Vassilikos (Греція), стратифікації ризику раптової смерті при міокардитах – Krzysztof Kaczmarek (Польща). Професор Олег Жарінов у своїй доповіді зробив аналіз помилок у діагностиці суправентрикулярних тахікардій з широкими комплексами QRS, а доцент Михайло Сороківський висвітлив особливості ЕКГ-діагностики шлуночкових тахікардій.

Участь у конференції та засіданні ISHNE має важливе значення для зміцнення авторитету Університету, інтеграції українських спеціалістів і очолюваних ними кафедр в авторитетне міжнародне товариство, налагодження особистих контактів з провідними міжнародними експертами.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також