20 жовтня розпочала роботу мультидисциплінарна науково-практична конференція з міжнародною участю «Тріщинські читання» (МАК VI) (у гібридному режимі). Організатори форуму: Національний університет охорони здоров’я (НУОЗ) України імені П.Л. Шупика, клінічна лікарня «Феофанія», Асоціація анестезіологів, перфузіологів та лікарів інтенсивної терапії.

В рамках форуму будуть проведені: секційні засідання, олімпіади, майстер-класи, «Школа клінічної генетики», «Школа клінічної токсикології». Не випадково конференція носить назву «Тріщинські читання», таким чином ми вшановуємо пам’ять вчителя та батька української анестезіології – Анатолія Тріщинського, засновника кафедри анестезіології та інтенсивної терапії НУОЗ України імені П.Л. Шупика.

Серед учасників конференції авторитетні фахівці з-за кордону P. Pelosi (Італія), Ch. Verghese (США), А. Bonavia (США), T. Oleksyk (США), S. Mangul (США). P. Paal (Австрія), Vadim Kehm (Німеччина), N. Kalivoshko (США), A. Theron (Південна Африка), M. Majic (Хорватія), J. Allwood  (Велика Британія), A. Mishra (Велика Британія), F. Kooj (Нідерланди). Україну представляють відомі професори: О. Лоскутов, В. Черній, Ю. Кучин, М. Тріщинська та багато інших. Серед доповідачів у повному складі представлена кафедра анестезіології та інтенсивної терапії.

Форум відкрили проректор з наукової роботи НУОЗ України імені П.Л. Шупика професор Н. Савичук; завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії професор О. Лоскутов, професор М. Тріщинська та P. Pelosi – професор, директор служби анестезіології та інтенсивної терапії університету м. Генуя, голова Асоціації анестезіологів та лікарів медицини невідкладних станів.

З програмою заходу Ви можете ознайомитися на сайті кафедри анестезіології та інтенсивної терапії НУОЗ України імені П.Л. Шупика, сайті Молодіжної анестезіологічної конференції та в соціальних мережах «Лікарського освітнього порталу».