Google search

 
 

9 вересня 2021 р. на з’їзді Національної спілки письменників України (НСПУ) проф. А. Радзіховський був нагороджений медаллю «Почесна відзнака» за особливі творчі досягнення в літературі.

Так, тільки з 2017 по 2021 рр. А. Радзіховським було видано п’ять збірників поезії та прози: «Спалах болю» (2017), «Палітра почуттів» (2018 – 2020), «Слово поета безсмертне» (2021), в яких автор через вірші, поему, повість і публіцистику гостро висвітлив проблеми політичного, соціального, екологічного, гуманітарного шляху мистецтва.

А. Радзіховський є дійсним членом НСПУ, яка була створена в 1934 в Києві на I Всеукраїнському з'їзді радянських письменників. НСПУ – це добровільна творча організація професійних літераторів України: поетів, прозаїків, драматургів, критиків і перекладачів. Спілка письменників України займається організацією та проведенням літературних вечорів, конкурсів та різноманітних подій, які сприяють розвитку літературного процесу в Україні та формуванню іміджу української літератури за кордоном. Спілка сприяє професійному росту молодих письменників та долучається до видавництва їх книг, зокрема має своє видавництво «Український письменник». Резиденція НСПУ розташована в Києві у маєтку Лібермана, вул. Банкова, 2.

 

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 79.67% - 3 Голосів
Корисність матеріалу: 81% - 3 Голосів
Доступність матеріалу: 81.33% - 3 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також