25 вересня відбулась 10-та українсько-польська конференція з дитячої оториноларингології ЄВРОЛОР-2020. Захід зібрав лекторів з різних країн світу. Лектори з України, Польщі, Бельгії доповідали про найрізноманітніші ЛОР-захворювання та їх сучасні методи лікування.

Відкрили конференцію президент Асоціації дитячих оториноларингологів України, проф. Анатолій Косаковський та віце президент Асоціації дитячих оториноларингологів України Федір Юрочко. Першою була доповідь професора Анатолія Косаковського та доцента Ілони Косаківської про хірургічне лікування непухлинних захворювань лімфоглоткового кільця з використанням електрозварювальної технології.

Учасники конференції мали можливість прослухати 18 доповідей на різноманітні теми, кілька з яких: пухлини основи черепа у дітей (Юзеф Мєжвінський), ларингомаляція у дітей (Сергій Бредун, Ярослав Шидловський), секреторний отит (Войцєх Домка), стовбуровий імплант у дитини (Юзеф Мєжвінський), тактика при дисфункції зовнішнього і внутрішнього клапана носа (Анджей Жаровський), радіологія невідкладних станів в дитячій оториноларингології (Микола Бігун), хірургія гортані та трахеї у дітей (Федір  Юрочко), реконструкція вроджених і набутих деформацій вушної раковини (Дмитро Слоссер), імпланти кісткової провідності – від черезшкірних до активних OSIA (Міхал Кіда) та ще багато інших лекцій з отології, ринології, ларингології.

Родзинкою цьогорічної конференції були майстер-класи: «Порушення ковтання у новонароджених і немовлят» та «Отопластика», які провів професор Ярослав Шидловський (Познань, Польща), «Мастоїдектомія. Крок за кроком», проводив професор Юзеф Мєжвінський (Бидгощ, Польща), «Ринопластика. Крок за кроком», проводив Василь Олашин та Андрій Різник (Львів, Україна).