Google search

 
 

06 жовтня 2021 року під головуванням декана хірургічного факультету доцента Володимира Шуби, за участі першого проректора НУОЗ України імені П. Л. Шупика чл.-кор. НАМН України Юрія Вдовиченка відбулась конференція трудового колективу хірургічного факультету.

Конференцію відкрив доцент Шуба, який проінформував присутніх про мету проведення конференції обумовленої вимогами конкурсу та порядку проведення конкурсного відбору при заміщенні вакантних посад науково-педагогічних працівників та укладання з ними трудових договорів (контрактів) на посаду завідувача кафедри. Професор Вдовиченко повідомив, що в газеті «Урядовий кур’єр» № 167 від 01.09.2021 був оголошений конкурс на заміщення вакантної посади завідувача кафедри кардіохірургії, рентгенендоваскулярних та екстракорпоральних технологій НУОЗ України імені П. Л. Шупика. Для участі в конкурсі надійшла заява від чл.-кор. НАМН України Бориса Тодурова.

В обговоренні взяли участь професор Сергій Фуркало та делегати конференції трудового колективу: професор Ольга Біляєва, професор Володимир Шкорботун, професор Валентин Сморжевський, професор Ростислав Вітовський, декан хірургічного факультету доцент Володимир Шуба, які позитивно оцінили програму розвитку кафедри кардіохірургії, рентгенендоваскулярних та екстракорпоральних технологій. За результатами голосування делегатами конференції трудового колективу хірургічного факультету одноголосно на посаду завідувача кафедри кардіохірургії, рентгенендоваскулярних та екстракорпоральних технологій НУОЗ України імені П. Л. Шупика рекомендована кандидатура професора Бориса Тодурова.

На завершення конференції трудового колективу декан хірургічного факультету Володимир Шуба привітав завідувача кафедри онкології, доктора медичних наук, професора Прокопа Гордійчука з 60-річним ювілеєм та вручив  Подяку ректора НУОЗ України імені П. Л. Шупика. Декан зазначив, що професор Прокіп Гордійчук працює в Університеті 27 років, з яких 17 років – на кафедрі онкології. З 2020 року по теперішній час є завідувачем кафедри онкології, зробивши за цей період значний внесок у розвиток навчальної, виховної, наукової та лікувальної роботи.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 91.67% - 6 Голосів
Корисність матеріалу: 91.67% - 6 Голосів
Доступність матеріалу: 91.67% - 6 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також