30 вересня - 02 жовтня в м. Києві на НСК «Олімпійський» відбувся XIV З’їзд онкологів та радіологів України, що внесено до переліку форумів МОЗ України. Активну участь у З’їзді взяла кафедра ядерної медицини, радіаційної онкології та радіаційного захисту під керівництвом завідувача кафедри –доцента Павла Короля.

Учасниками заходу з великою зацікавленістю зустріли доповіді науково-педагогічних працівників кафедри: доцента Володимира Івчука «Конформне опромінення злоякісних пухлин прямої кишки», к.мед.н. Юлії Северин «Мультимодальні візуалізації в педіатрії» та доцента Марії Фірсової «18F-ФДГ ПЕТ/КТ дослідження при епілепсіях перед хірургічним лікуванням». Приємно, що доповіді викликали жваву дискусію серед учасників З’їзду.

Додатково в рамках З’їзду відбулись фахові круглі столи «Перспективи розвитку онкологічної допомоги», «Проблеми та перспективи освітнього процесу у підготовці фахівців за спеціальністю «Онкологія», а також виставка сучасного медичного інструментального обладнання від провідних європейських постачальників.