Google search

 
 

Понад сторічна історія існування та розвитку нашого Університету позначається міцно сформованими традиціями підготовки для галузі охорони здоров’я кадрів найвищої кваліфікації, видатних науковців та освітян, практиків та управлінців. Десятиліттями обраховується досвід роботи славетних наукових шкіл Університету.

Ми рухаємося у ногу з часом. Новітні умови та вимоги до підготовки здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти та, загалом, наукових і науково-педагогічних кадрів вимагають особливої уваги до постаті наукового керівника, його загальногуманітарних компетентностей із наукового керівництва дисертаційними дослідженнями.

З метою розвитку педагогічних, психологічних і правових компетентностей наукового керівника/консультанта у вересні на кафедрі педагогіки, психології, медичного та фармацевтичного права, що очолює професор Володимир Краснов, успішно відбувся цикл тематичного вдосконалення «Актуальні питання наукового керівництва/консультування дисертаційними дослідженнями: педагогіко-психологічні та правові аспекти» загальним обсягом 78 годин (2,6 кредити).

Відкриття та завершення навчального циклу провела проректор з наукового роботи професор Наталія Савичук. Слухачами навчального циклу стали досвідчені наукові керівники не тільки НУОЗ України імені П. Л. Шупика, але й Національного інституту раку. Серед них навчання пройшли також декілька гарантів освітніх програм.

Окрім колективу кафедри, до проведення занять залучено спеціалістів підрозділів Університету, які безпосередньої взаємодіють зі здобувачами вищої освіти на різних етапах виконання їх індивідуальних планів, зокрема Олена Рачинська, завідувач відділу наукових електронних ресурсів та інформаційних технологій наукової бібліотеки.

По завершенню навчання слухачі висловили низку схвальних відгуків, а результати його проведення ще раз підтвердили важливість і значущість додаткової підготовки та необхідність підвищення кваліфікації наукового керівництва, оскільки науковий керівник/консультант – це не тільки джерело наукового натхнення та завзяття для здобувача, але й педагог, науковий учитель і певною мірою гарант його правової безпеки. Сучасний науковий керівник покликаний мінімізувати ризики не тільки суто наукових помилок у науковому дослідженні, але й запобігати потенційним правовим похибкам, ненавмисним проявам елементів академічної недобросовісності тощо.

Колектив кафедри висловлює щиру вдячність кожному слухачу: спільними зусиллями ми вдосконалюємо якість освітнього процесу та через інновації передаємо традиції Університету в майбутнє освіти та науки.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 25.5% - 2 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 25.5% - 2 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також