Google search

 
 

Шановні колеги! Оголошується набір слухачів на цикл тематичного удосконалення «Підготовка до міжнародного іспиту Pearson Test of English General» (PTE General), навчання триватиме з листопада 2021 до квітня 2022 рр. Реєстрація на адаптивний он-лайн тест відбуватиметься 06.10.2020 р. – 13.10.2021 р. з 10.00 до 16.12 на кафедрі іноземних мов, 8 поверх, аудиторії 806 та 813.

Адаптивний он-лайн тест (Level Test) дає змогу об’єктивно оцінити мовну компетентність за загальною шкалою рівня володіння англійською мовою (the Global Scale of English) та включає різні питання для перевірки всіх видів вмінь та навичок (Reading, Writing, Listening). Слухачі мають змогу перевірити свій рівень знань і у випадку успішного результату будуть зараховані на курс підготовки до складання міжнародного іспиту «PEARSON TEST OF ENGLISH GENERAL».

PTE General (Pearson Test of English General) – це мiжнародний екзамен з загальної англiйської, призначений для оцiнки рiвня володiння англійською мовою. PTE General складається з двох частин: письмової (аудiювання, письмо i читання) та усної. Екзаменацiйнi роботи учасникiв тестування перевiряють квалiфiкованi екзаменатори у Великій Британії. Усний тест проводять сертифiкованi екзаменатори у мiсцевих центрах тестування, i його результати також надсилають у Велику Британію для перевiрки. Міжнародний мовний сертифікат PTE General є безстроковим і відкриває шлях до навчання в авторитетних закладах Європи та престижної роботи в Україні та закордоном, а також вільного спілкування з іноземцями.

Інформація для довідок:

доцент Михайленко Лорена Анатоліївна.

Телефон (044) 205-49-36.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також