Google search

 
 

19-22 вересня 2021 року в Одесі проходив ХІІІ з’їзд оториноларингологів України.

В роботі з’їзду брали участь біля 1300 лікарів України. З доповідями перед лікарями виступали провідні вчені України та зарубіжних країн. Серед іноземних гостей були професори Д. Портман (Франція),  Д. Пассалі (Італія),  Е. Лесінскас, Г. Сумерага (Литва), Егвін ван ден Хойвель (Данія), Г. Негм (Єгипет).

Доповіді вчених були присвячені актуальним питанням оториноларингології та дитячої оториноларингології. В доповідях були представлені останні наукові розробки наших та зарубіжних вчених.

Від кафедри дитячої оториноларингології, аудіології та фоніатрії Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика в роботі з’їзду брали участь професор А. Косаковський, доценти І. Косаківська та О. Бредун.

Доповідь професора Косаковського була присвячена застосуванню фітопрепаратів при рецидивних хворобах верхніх дихальних шляхів у дітей.

Доцент Бредун виступив з доповіддю про визначення функціонального резерву піднебінних мигдаликів, як об’єктивного критерію показань до тонзилелектомії. І. Косаківська в своєму виступі доповідала про розробки нових методик хірургічного лікування дітей з хронічним тонзилітом та гіпертрофією піднебінних мигдаликів з використанням електрозварювальної технології.

Під час роботи з’їзду було проведено перевибори правління Українського наукового медичного товариства лікарів оториноларингологів. Головою правління було обрано директора ДУ «Інститут отоларингології імені професора О. С. Коломійченка НАМН України» академіка НАМН України, професора Д. Заболотного.

Після секційних засідань  була прийнята резолюція з’їзду.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу