Google search

 
 

28.09.2021 року на кафедрі дитячої анестезіології та інтенсивної терапії завершено двотижневий цикл тематичного удосконалення «Штучна вентиляція легень: режими, моніторинг, техніка проведення». Тематика циклу була присвячена респіраторній підтримці та лікуванню тяжких респіраторних порушень при критичних станах, в тому числі у пацієнтів з COVID-19.

Цикл проводився комплементарно епідеміологічній ситуації з дотриманням всіх вимог адаптивного карантину.

Протягом циклу розглядались питання клінічної фізіології штучної вентиляції легень, режимів вентиляції, моніторингу ефективності ШВЛ та моніторингу стану пацієнта під час проведення ШВЛ. Обговорювались методологія вибору режиму та встановлення параметрів ШВЛ залежно від віку, патології і стану пацієнта; особливості респіраторної підтримки при окремих станах, коли механічна вентиляція має суттєвий вплив на результат захворювання.

Більша частина матеріалу викладалась на прикладах реальних клінічних випадків, що підкреслює практичну спрямованість циклу.  За відгуками слухачів, саме клінічні розбори дали можливість пов’язати набуті теоретичні знання зі своєю щоденною практикою у відділеннях інтенсивної терапії. Особливе зацікавлення викликали клінічні приклади респіраторної підтримки та механічної вентиляції легень у пацієнтів з коронавірусною хворобою COVID-19.

Наприкінці циклу слухачі висловили побажання та готовність в майбутньому відвідувати цикли з удосконалення теоретичних знань і практичної підготовки, поглиблення ключових професійних компетентностей, а також отримання нових актуальних знань з питань респіраторної підтримки.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також