Google search

 
 

23-24 вересня 2021 року відбулася 1-а науково-практична конференція з міжнародною участю «Охматдитівські читання». Організатором конференції була НДСЛ «Охматдит», співорганізаторами Асоціація дитячих анестезіологів та Асоціація дитячих оториноларингологів України.

Конференція проходила за підтримки МОЗ України. Відкрив конвенцію генеральний директор НДСЛ «Охматдит» доктор медичних наук Володимир Жовнір, який познайомив учасників конференції (більше 2700 лікарів) з досягненнями колективу лікарні та планами на перспективу.

В роботі конференції взяли участь Надзвичайний Уповноважений Посол Киргизької республіки в Україні Жусупбек Шарипов, Надзвичайний Уповноважений Посол Республіки Узбекистан в Україні Алішер Курманов, директор компанії «Десналенд» Мішель Терещенко.

Було підписано Меморандум про співпрацю між НДСЛ «Охматдит» та  лікарнею «Охматдит» Киргизької республіки.

На секції «ЛОР патологія» з доповідями виступили завідувач кафедри дитячої оториноларингології, аудіології та фоніатрії, професор Анатолій Косаковський, доцент Ілона Косаківська та Олександр Бредун. В доповідях були представлені нові наукові розробки кафедри по консервативному та хірургічному лікуванню захворювань лімфоглоткового кільця у дітей, зокрема органозберігаючі операції з використанням електрозварювальної технології.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також