25 вересня 2021  відбувся перший робочий день  фахової школи по пародонтології. У зв'язку з затвердженням МОЗ України нової спеціальності – пародонтологія (Наказ МОЗ України №1254 від 22.06.21, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 17 серпня 2021 за №1081/36703), кафедра терапевтичної стоматології (зав. - чл.-кор. НАМН України, проф. Г. Білоклицька) ІС НУОЗ України  імені П.Л. Шупика спільно з правлінням ВГО «Асоціація лікарів-пародонтологів України» (президент чл.-кор. НАМН України, проф. Г. Білоклицька) організували фахову школу по пародонтології.

У першому блоці програми 25.09.2021   лікарі-стоматологи мали нагоду почути доповіді стосовно питань реформування  стоматологічної галузі к.мед.н., віце-президента ГО «Асоціація стоматологів України» О. Вахненка та чл.-кор. НАМН України, проф. Г. Білоклицької; у другому блоці відбулись лекції   провідних українських експертів з клінічної пародонтології, які  ділились з лікарями-стоматологами результатами своїх наукових розробок і практичним досвідом.

Організатори сподіваються, що фахова школа по пародонтології буде корисна і цікава не лише лікарям-стоматологам, які здійснюють в пародонтології перші кроки, але й лікарям, які вже давно пов'язали свою долю з пародонтологією.