21 вересня 2021 року відбулася чергова конференція фахової школи «Практична педіатрія від А до Я», метою якої є підвищення фахової підготовки лікарів-педіатрів, спеціалістів вузького профілю, шляхом забезпечення безперервної післядипломної освіти.

Програма заходу включала виступи провідних спеціалістів різних напрямків педіатрії. Багато уваги доповідачі приділили розгляду питань лікування респіраторних захворювань, діагноcтиці та сучасним методам лікування алергічних захворювань, вакцинації від COVID-19.

Після кожного виступу слухачі мали можливість поставити питання доповідачу та отримати відповідь.

Завідувач кафедри дитячих та підліткових захворювань НУОЗ України імені П.Л. Шупика, член-кореспондент НАМН України, професор Галина Бекетова активно взяла участь у заході та виступила з декількома доповідями. В своїй доповіді «Проблемні питання антибіотикотерапії в педіатрії» вона висвітлила основні показання та підходи в призначені антибактеріальної терапії, алгоритм призначення антибіотиків при бактеріально-асоційованій патології дитячого і підліткового віку, акцентувавши увагу на поширеності антибіотикорезистентності та її попередженні.  Професор Бекетова також надала рекомендації щодо симптоматичної терапії гострих респіраторних захворювань з позиції доказової медицини в умовах пандемії та особливу увагу звернула на лікування алергічного риніту. ЇЇ доповіді мають прикладне спрямування, що дає можливість лікарям-практикам широко використовувати отриману інформацію.

У роботі фахової школи взяли участь близько 1000 осіб, зокрема педіатри, сімейні лікарі та лікарі  інших спеціальностей, які дали велику кількість схвальних відгуків.

Працівники кафедри дитячих і підліткових захворювань Національного університету охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика під керівництвом Галини Бекетової тримають руку на пульсі сучасних новітніх наукових    досліджень, рекомендацій та з радістю віддають свої знання колегам-практикам.