25 вересня 2021 року відбулася фахова школа онлайн «Неонатологія – передчасно народжені діти», проведена кафедрою неонатології НУОЗ України імені П.Л. Шупика. Також в роботі фахової школи взяли участь з доповідями викладачі Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, Буковинського державного медичного університету.

Для широкої аудиторії фахівців: лікарів-неонатологів, педіатрів, лікарів загальної практики-сімейної медицини, дитячих анестезіологів було представлено нові сучасні технології і напрямки ведення передчасно народжених дітей; годування немовлят, діагностики і лікування внутрішньошлуночкових крововиливів, судом, гіпербілірубінемій тощо; Увага була приділена профілактичним заходам та сучасним методам нейромоніторингу, які покращують прогноз розвитку передчасно народжених дітей.

Також в рамках фахової школи пройшов майстер-клас з проведення та інтерпретації ЕЕГ у передчасно народжених дітей.