Тільки вдосконалення і безперервне навчання рухає нас вперед. Робота лікаря - це постійний процес вдосконалення знань, практики і реалізації. Це сміливість поділитись із колегами думками, оприлюднити на розгляд однодумців результати роботи, кейси, думки. І саме таким чином 25 вересня 2021 року пройшла чергова Міжнародна науково-практична конференція молодих ортодонтів.

Науковий форум відбувся за ініціативи ГО «Асоціація ортодонтів України», активної підтримки НУOЗ України імені П.Л Шупика, кафедри ортодонтії Інституту стоматології, яка вже вкотре підготувала потужну команду молодих доповідачів серед слухачів цьогорічного циклу спеціалізації. Чудовий захід, де молоді колеги змогли проявити себе і вирости професійно ще на одну сходинку, познайомитись із слухачами та викладачами інших ЗВО, лікарями-ортодонтами з усіх куточків України.

В межах  конференції відбулися надзвичайно актуальні і цікаві науково-практичні доповіді з питань сучасної ортодонтії, а саме: досвіду використання функціональної апаратури, тактики лікування пацієнтів із ретенованими зубами, застосування сучасних методів діагностики в ортодонтії, проблем захворювань пародонту у  ортодонтичних пацієнтів та багато інших.

Вітаю всіх молодих спеціалістів із виступами. Вітаю всіх колег із Днем Ортодонта. «Тільки професійність дає нам свободу».

Мирослава Дрогомирецька, завідувачка кафедри ортодонтії НУOЗ України імені  П.Л Шупика, почесний президент ГО «Асоціація ортодонтів України».